1
2
  • Sesli Chat Sistesi

    Avrupa'nın, en kaliteli kameralı sesli chat, sesli sohbet, ve görüntülü seslichat web sitesi, bütün herkese, ücretsiz imkanlar sunuyor.

Anasayfa » Sanal Ve Sosyal Medya » Internet Evlilik Siteleri

Internet Evlilik Siteleri

Internet Evlilik SiteleriInternet Evlilik Siteleri, ve Gerçekler.
Sanal üzerinden faliyet gösteren ve gittikçe çoğalan Internet evlilik ve, arkadaşlık siteleri ne kadar sağlıklı acaba.
Bir çok insana saçma gelen bu sayfalar, bazı insanlar tarafından büyük hayaller kurarak giriş yapılmakta. Bunların bir çoğu hayallerimi gerçekleştireyim derken büyük hüsranlara ugruyarak, hayal kırıklığına uğramaktalar.

Sanal ve sesli chat web siteleri üzerinden tanıştığınız insanlar üzülerek belirteyimki web kamerasında görüldüğü gibi veya resimde olduğu gibi çıkmıyabiliyor. Bir çok web kamerasında 50 yaşındaki bir bayanı 25 yaşında gösterebiliyor. Bu insanlar uzun bir süre kamera karşısında konuşarak, belli bir süre sonra bu ilişkiyi, real hayata gerçekleştirmek istediğinde, olanlar oluyor.

Karşılıklı bir heyecan basıyor her ikisinede. Açıkçası en çok 50 yaşındaki kadına heyecan basıyor, gerçekler ortaya çıkacak diye. Bunlar buluştuklarında ise olanlar oluyor, ve o aylarca hayalini kurduğu ilişki, hemen orada bitebiliyor.

Internet Evlilik Siteleri ve Gerçek Evlilik.

Evet internet evlilik sitelerinde bazı evlilikler oluyor. Bu evliliklerin bir çoğu fazla zaman geçmeden bitiyor, ve bazı evlilikler ise mutluluğa doğru yol alıyor. Ama şu bir gerçekki internet üzerinde yaşanan ilişkilerden 1000 kişiden ancak 10 kişi buluşabiliyor. Bunlardan ancak 1 kişi evlenebiliyor. Kısacası bir şans oyunu gibi görünür.

Görme Engelliler için, Internet Evlilik Siteleri, Sesli Anlatım.

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi