1
2
  • Sesli Chat Sistesi

    Avrupa'nın, en kaliteli kameralı sesli chat, sesli sohbet, ve görüntülü seslichat web sitesi, bütün herkese, ücretsiz imkanlar sunuyor.

Anasayfa » Sanal Ve Sosyal Medya » Sanalda Aşk Olurmu

Sanalda Aşk Olurmu

Sanalda Aşk OlurmuBir çok insana sorduğumuzda, sanalda aşk olurmu diye, bize verilen cevaplar çok farklı.
Son yıllarda sanal ortama giren insanlara bu soruyu sorduğumuzda elbette sanal siteler üzerinde aşk olur cevap almaktayız.

Bu ortamı bilmiyen, henüz internet ile tanışmıyan insanlara sorduğumuzda ise aldığımız cevaplar daha farklı. Onlar internet web sitelerinde aşk yaşıyanların çok saçma olduğunu düşünmekteler.

Sanalda Aşk Olurmu

Bu farklı görüşlerin hangisi doğru sizce.
Evet sanal web sitesinde bir çok insan aşk yaşamakta. Bu web siteleri üzerinde tanışıp, belli bir süre konuştuktan sonra bir taraftan aşkı ilanlar başlıyor. Devamlı konuşmaya başlyıorlar. Web sayfaları üzerinde, sosyal medya paylaşım sitelerinde ve skype gibi platformlarda canlı kameralar açıp sürekli konuşmaya devam ediyorlar.

Bunların içerisinde çok az sayıda insan real hayata dönüştürerek devam etmekte. Bunların coğu ise sanal üzerinde başlayıp, sanalda bitirmek zorunda kalıyor. Yani kısacası sanalda başlıyan aşkların hiç bir zaman sonuna kadar yürümediğini söylemek mümkün. Anladığım kadarı ile bu bir yanlızlık, daha sonra alışkanlık haline gelmesi ve sonunda bitmesi oluyor. Demekki sanalda aşk diye birşey yoktur.

Sanalda Aşk Olurmu, Sesli Dinle

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi