1
2
  • Sesli Chat Sistesi

    Avrupa'nın, en kaliteli kameralı sesli chat, sesli sohbet, ve görüntülü seslichat web sitesi, bütün herkese, ücretsiz imkanlar sunuyor.

Anasayfa » Sanal Ve Sosyal Medya » Sanalda Sevgili Olurmu

Sanalda Sevgili Olurmu

Sanalda Sevgili OlurmuBiraz mantıklı düşünecek olursa sanalda sevgili olurmu diye düşünürsek bunun çok saçma olduğunu zaten görürüz. Sanal sevgili dedikleri şey sadece bir hayal ürünü olduğunu düşünmekteyim. Bir çok insan arayış icerisine girdiği zaman sanal içerisinde bu gibi saçma olaylar ile karşılaşıyor.
Aslında bu arayış içerisine girmeyi real hayatlarında yapsalar çok mantıklı ve en azında tanıştığı kişilerin hayali ve yapmacık olmadıklarını fark ederler.

Sanal web sayfalarında tanıştığınız insanlarda sizler gibi bir anda arayış içerisine girip, real yaşamından çok farklı planlar ile karşınıza çıkmakta. Genelde burada sizinle konuştuklarının %90 yalandan ibarettir. Sanal web sitelerinde doğruları konuşan çok az sayıda insan bulunmakta. Bundan dolayı yukarıda bahs ettiğim hayal ürünü bu yalan konuştukları sözlerdir.

Sanalda Sevgili Olurmu, Olmazmı.

Bence internet üzerinden asla arayış içerisine girmeyin, bu gibi yerler sizleri karamsarlığa iter, bir sorundan çıkayım derken tam tersi sizi büyük çıkmazların içerisine sokar.

Sanalda Sevgili Olurmu, Sesli Dinle

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi