1
2
  • Sesli Chat Sistesi

    Avrupa'nın, en kaliteli kameralı sesli chat, sesli sohbet, ve görüntülü seslichat web sitesi, bütün herkese, ücretsiz imkanlar sunuyor.

Anasayfa » Görüntülü Seslisohbet » Sohbet Paneli Nedir

Sohbet Paneli Nedir

Sohbet Paneli NedirSohbet Paneli Nedir, Ne işe Yarar
Sohbet paneli sesli sohbet sitelerine giriş yapılabilen bir php yazılımıdır. Ayreten burada nick şifreleme, oda isimlerini yazma ve ip ban verme gibi özelliklere sahiptir.

Bu panel sayesinde sisteme giriş yapan, bütün giriş loglarını görme, ve kullanıcıların hangi saate giriş yaptığını, aynı zamanda ne zaman çıkış yaptığını görmek mümkün. Speakychat admin paneli ile birlikte görev yapan bu panel, bütün sesli sohbet siteleri tarafında kullanılmaktadır.

Sohbet panelini satın alınmaz, bu panel speakychat bayileri tarafından müşterilerine hizmet amaçlı sunulur. Her bir bayinin kendisine özel görüntülü sesli chat paneli bulunuyor. Herkesin yazılımları ve özellikleri birbirinden farklıdır.

Sohbet Paneli Nedir, Panel Olmadan Sistem Çalışırmı.

Aslında bu panel olmadan sohbet odalarına giriş yapılabilir. Bunun nedeni ise speakychat içerisinde zaten admin paneli bulunuyor. Bu panel ise bütün kameralı sesli sohbet siteleri tarafından alışkanlık haline gelmiş, ve mecburi birşeymiş gibi görülür. Bu sesli chat paneli olmadan sisteme giriş yapılır, ve sohbet edilebilir. Sizlere iyi sohbetler.

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi