1
2
  • Sesli Chat Sistesi

    Avrupa'nın, en kaliteli kameralı sesli chat, sesli sohbet, ve görüntülü seslichat web sitesi, bütün herkese, ücretsiz imkanlar sunuyor.

Anasayfa » Sanal Ve Sosyal Medya » Sosyal Medya ve Sesli Chat

Sosyal Medya ve Sesli Chat

Sosyal Medya ve Sesli ChatGünümüzde Sosyal Medya ve Sesli Chat.
Merhabalar, Sosyal medya ve sesli chat arasında çok fark olduğunu söylemek mümkün. Eskiden kameralı sesli chat siteleri çok popülerdi. Bu popülerliğini şu an sosyal medya web sitelerine bırakmış durumda. Görüntülü sesli sohbet sitelerinin bu popülerliğini yitirmesinin tek bir gerekçesi bulunuyor. Sizlere bazı örnekler verebiliriz. Teknolojinin büyümesi ile birlikte Akıllı cep telefonu dediğimiz cihazların bütün dünyada yaygınlasmaşı, adeta bilgisayar kullanıcılarını çok aşırı bir şekilde azaltmış durumda.

Cep telefonu uygulamaları ile sesli sohbet siteleri haricinde her yere girilebiliyor. Bütün sosyal medya sitelerinin mobil uygulamaları bulunuyor. Insanlar cep telefonlarını tercih ederek bilgisayarları adeta rafa kaldırmış durumdalar.
Görüntülü sesli chat siteleri ise mobil desteği bulunmadığından dolayı, cep telefonlarından giriş yapılamıyor.

Sosyal Medya ve Sesli Chat Farkı.

Sosyal medya vew siteleri ile görüntülü sesli chat web sitelerininin arasındaki farkı yukarıda belirttik ama, tekrar vurgulamak istiyoruz. Akıllı ceptelefonun çıkması ile birlikte artık bilgisayarları kullanan çok az sayıda insan bulunuyor.

Speakychat üzerinden çalısan sesli sohbet siteleri ise sadece bilgisayarlar ile çalışmakta. Speakychat mobil uyumlu olmadığından dolayı insanların tercihi sosyal medya siteleri olmakta. Sosyal medya sitelerinde aynı özelliklere sahip olup, canlı kameralı görüşmeler yapılabiliyor.

Sanırım speaky chat sistemi bir kaç yıla kadar kullanırlığını tamamen yitirir. Bunu yitirmemesi için en kısa zaman içerisinde mobil uyumlu hale getirmesi gerekiyor. Aksi taktirde kimsenin kullanacağını düşünmüyorum

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi