1
2
  • Sesli Chat Sistesi

    Avrupa'nın, en kaliteli kameralı sesli chat, sesli sohbet, ve görüntülü seslichat web sitesi, bütün herkese, ücretsiz imkanlar sunuyor.

Anasayfa » Sesli Chat Haberleri » Voice Chat Europa Mobil

Voice Chat Europa Mobil

Voice Chat Europa MobilVoice Chat Europa Mobil Hazırlıkları Tamamlanmak Üzere.
Voice Europa yazılımı müthiş bir şekilde sesli chat piyasasını alt üst edecek vaziyette gelmiş durumda. Programcı arkadaşlarımızın üzerinde çok hasas durduğu konular Ses ve görüntü kalitesidir.

En düşük baglantılarda çalıştığında bile sistemde düşmeme gibi olaylarının yaşanmıyacağı dereceye gelmiş durumda. Sistemimiz üzerinden akıllı cep telefonları ile giriş yapıp kullanıcılara kaliteli bir sohbet imkanı vermesi için sistem tamamen inceleniyor. En ince ayrıntılarına Kadar test ediliyor.

Şu anda Voice Chat Europa Mobil Üzerinde Testler Başladı.

Bizim serverimiz üzerinden Akıllı cep telefonu ile çalışacak olan Voice Europa, Mobil telefonları, Android sistemi, ve bütün bilgisayar sistemleri için deneme yapılıyor.

Sizleri sürekli yeni gelişmeler hakkında burada haberdar edeceğiz. Deneme aşamaları bittikten sonra bütün sesli sohbet sitelerini davet edeceğiz. Onlara demo odalar açıp onların kontrol etmelerini sağlamak üzere 6 ay ücretsiz sesli sohbet odaları vereceğiz.

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi